خلاصه

معاون مرکز تعاون ایثارگران کشور:

اقدام وقیحانه مدیر دشتستانی هیچ توجیهی جزء دهن کجی به ولایت فقیه ندارد

لیمر:معاون تعاون ایثارگران کشور گفت: اقدام مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان هیچ توجیهی جزء دهن کجی به جایگاه ولایت فقیه ندارد و به شما هشدار می دهم که در صورت تکرار چنین خطایی با برخورد نیروهای انقلابی و جهادی انصار ولایت روبرو خواهی شد.

 

به گزارش  لیمر: قاسمی معاون مرکز تعاون ایثارگران کشور در گفت و گو با خبرنگار “سپاس″، اظهار داشت: یکی از بزرگترین مولفه های نظام سیاسی الهی جمهوری اسلامی ایران برخورداری از یک اسلام شناس عادل که اشراف کامل بر حوزه بین المللی و سیاسی حاکم برجهان است که ما آن را ولایت فقیه می دانیم.

معاون مرکز تعاون ایثارگران کشور ضمن اشاره به اینکه ولایت فقیه در متون دینی و قانون اساسی یاد شده است؛ افزود: ولایت فقیه برهیچ فرد عاقلی پوشیده نیست اما باعث تعجب است که برخی افراد به صورت آگاهانه در زمانی که همه مردم در حال بیعت با امام امت هستند سعی بر سانسور کلام ولایت با اعمال وقیحانه دارند.

قاسمی با بیان اینکه پایین کشیدن بنر بیانات رهبری نادیده گرفتن خطوط قرمز ها است؛ بیان کرد: پایین کشیدن تصویر و کلام رهبر معظم انقلاب که با توجیه پیشبرد سیاست های تیم مذاکره کننده هسته ای است یعنی نادیده گرفتن راهبردهای مقام معظم رهبری و عدم توجه به خطوط قرمزها است.

وی ضمن اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید باید پاسخ گو این رفتار مدیر دشتستانی باشد، گفت: جناب مدیر آمزش و پرورش شهرستان دشتستان آیا می دانی شهری که در آن سکان تعلیم و تربیت را پیش گرفته ای به ولایت مداری و رادمردی معروف است.

معاون تعاون ایثارگران کشور با بیان اینکه این اقدام شما هیچ توجیهی جزء دهن کجی به جایگاه ولایت فقیه ندارد، خاطرنشان کرد: به شما هشدار می دهم که در صورت تکرار چنین خطایی با برخورد نیروهای انقلابی و جهادی انصار ولایت روبرو خواهی شد و پیشنهاد می کنم به جای توجیح کار خود کتبا از جامعه ارزشی طلب عفو و بخشش کنید تا شاید از خشم امت حزب الله کاسته شود.

وی در پایان اذعان داشت: شما را به حرکت در خط ملت و در مسیر ولایت مداری و پیروی از کلام ولی امر مسلمین جهان فرامی‌خوانم و امیدوارم تذکر ائمه جمعه و نیروهای ولایت مدار آن دیار آویزه گوشتان کنید و برای یک‌بار هم که شده تفسیر آیه ۲۵۷ سوره بقره را مطالعه کنید.

منبع/سپاس

یک نظر

  1. بدانید هنوز هستند کسانی که پشتیبان ولایت باشند و در این راه جان خود را فدا کنند آفرین به حاج آقا قاسمی استاد بزرگ

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر