پسر ۱۶۰کیلوی گناوه ای سوژه ماه عسل شد/عکس | ليمر
خلاصه

پسر ۱۶۰کیلوی گناوه ای سوژه ماه عسل شد/عکس

 

“ماه عسل”هر ساله با بیش از ۱۰۰۰خانواده به عنوان مهمان‌های خاص برنامه‌اش درارتباط است تا بهترین سوژه‌ها را روی آنتن برد و ما در بیست و هفتمین برنامه “ماه عسل”با این تیم همراه شدیم.
روز گذشته ساعت۱۷:۴۵ بود که از خبرگزاری میزان و به قصد رفتن به محل برنامه “ماه عسل” از  مجموعه خبرگزاری میزان خارج شدم و در اوج گرما و با کمی دلهره از دیر رسیدن به قراری که داشتم، خودم را به پشت صحنه این برنامه مناسبتی رساندم.

باید بگویم که محل برنامه “ماه عسل”در فضایی بسیار زیبا و خوش آب و هوا بود که انصافا وقتی به آنجا رسیدم هم هوای خوبی را تنفس کردم و هم استقبال خوبی از من شد. واقعیت را بگویم که شنیده بودم بچه‌های “ماه عسل”خیلی بد اخلاق هستند و برای ورود باید از هفت خان رستم عبور کرد،اما حقیقت این بود که آنقدر فضای این برنامه صمیمی بود و همه چیز هماهنگ پیش می‌رفت که آدم فکرش را هم نمی‌کرد.

به هر حال حراست این برنامه از من سوال کرد که از کجا و برای چه کاری آمده‌ام و من هم برای وی توضیح کوتاهی دادم که با هماهنگی مدیرروابط عمومی”ماه عسل”فرشید شکیبا”آمده‌ام که گزارشی از این برنامه تهیه کنم و او به من گفت لطفا صبر کنید، خلاصه وی رفت داخل سالن مورد نظر و بعد با روابط عمومی این برنامه آمد و”شکیبا”با رویی خوش و بعد ازحال و احوال پرسی از من دعوت کرد تا به داخل بروم تا بتوانم گزارش خود را تهیه کنم.

بیش از ۵۰نفر در پشت صحنه “ماه عسل”در تلاش بودند

به جرات می‌گویم که نزدیک به ۵۰ نفر و شاید هم بیشتر،درتیم پشت صحنه مشغول به فعالیت بودند که از میان آنها صدای “احسان علیخانی”به گوش می‌رسید که می‌گفت “بچه‌ها آماده باشید تا آنتن چیزی نمانده” و بعد در جایگاهی که همیشه می‌ایستد و با مردم سلام و علیک می‌کند،قرارگرفت و با گفتن سه،دو،یک یکی از عوامل پشت دوربین برنامه با سلام “احسان علیخانی”آغاز شد و پس از گذشت چند دقیقه “علیخانی”گفت بریم و تیتراژ رو ببینیم.

زمانی که تیتراژ شروع شد،”علیخانی بلند و با رویی خوش به تیم پشت صحنه گفت “بچه‌ها خیلی سرو صدا کردین”و برای سومین بار که دوربین او را گرفت از مخاطبان برای همراهی این برنامه تشکر کرد و خیلی خوشحال بود از اینکه ایران توانسته بود با تیم مذاکره کننده به جمع‌بندی برسد و به همراه تیم پشت صحنه برای بزرگ مردان ایران برای تیم مذاکراه کننده،کف زدند و شادی خود را با مردم تقسیم کردند.

پس از آن، به مکانی که برای رفع خستگی مهمانان در نظر گرفته شده بود برای نوشتن بخشی از مطالب به آنجا رفتم درست زمانی که می‌خواستم متن خود را شروع کنم،خانمی را دیدم که با وجود اینکه داشت با تلفن همراه خود حرف می‌زد با من هم سلام علیکی کرد و بعد از خداحافظی با فردی که پشت خط بود آمد و کنار من نشست. بعد از چند لحظه متوجه شدم که او مادر “امیرحسین احمدزاده”است.همان پسر نوجوانی که با داشتن ۱۰سال سن دارای وزنی بالغ بر ۱۴۰ کیلو بود و به سختی این پسر می توانست راه برود.

از مادر “امیرحسین”پرسیدم که چرا به برنامه”ماه عسل”آمده و او اینگونه پاسخ داد که فرزندش از بیماری چاقی، رنج می‌برد و از دست پزشکان تا به امروز برای فرزند وی کاری بر نیامده است و پسر او نمی‌تواند مثل بقیه آدم‌ها به بیرون رود و فعالیت داشته باشد و حتی زمانی که می‌خوابد مراقب او هستند که در خواب خفه نشود.

واقعیت را بگویم برای این مادر عزیز بسیار نگران شدم او می‌گفت”من ساکن بوشهر هستم و باید برای هر بار بردن “امیرحسین”به دکتر باید به شهر”شیراز″برود و چیزی حدود۶ساعت با اتوبوس در راه باشد.لحظه‌ای سکوت کردم و دلم برای این مادر پر از مهر، سوخت.او امیدوار بود که پزشکی این برنامه را ببیند و با او تماس بگیرد و بگوید که می‌تواند فرزندش را مداوا کند.

با شروع شدن برنامه این خانم به همراه فرزندش به عنوان اولین مهمان‌ها در استودیو حاضر شدند تا گپ‌وگفتی را با مجری این برنامه و مردم داشته باشند. در این فاصله من برای صحبت کردن با برخی از عوامل “ماه عسل”به فضای باز این برنامه رفتم تا در کنار دیگر مهمان برنامه را برای مدت کوتاهی نگاه کنم.از″شکیبا”سراغ برخی از دست اندرکاران “ماه عسل” را گرفتم و بنا به پیشنهاد وی با “مریم نوابی نژاد”طراحی و انتخاب سوژه‌ها کمی صحبت کردم و در میان همه حرف‌هایی که با وی زدم او به نکته جالبی اشاره کرد و گفت “ما یک سال در تلاش هستیم تا این یک ماه به خوبی برنامه روی آنتن رود و شاید بیش از ۱۰۰۰خانواده و یا افرادی با شرایط خاص به ما معرفی شود و ممکن است برنامه ظرفیت ۱۰۰تای آنها را داشته باشد.

از مقام معظم رهبری برای حمایت هایشان تشکر می‌کنیم

بعد از شروع برنامه احسان علیخانی گفت: محکم و با انرژی به تیم هسته‌ای تبریک می‌گوییم، بابت داشتن تیم حرفه‌ای و وطن پرستی به خودمان می‌بالیم. کسانی  که چشم دیدن ما را ندارند ،از این توافق به عنوان اشتباه تاریخی بزرگ یاد می‌کنند باید در این نقطه تاریخی از ریس جمهور به خاطر تلاش‌هایشان و همچنین از مقام معظم رهبری بابت حمایتهایشان تشکر کنیم.
“امیر حسین” به همراه پدر و مادرش مهمان ابتدایی “ماه عسل” بودند. امیرحسین از پیش دبستانی وزنش بالا رفته به طوری که هم اکنون با داشتن یازده سال ١۶٠کیلو وزن دارد.
در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر