رضای خدا در ماه مهمانی خدا و باز هم مجموعه رسانه ورزش+تصاویر | ليمر
خلاصه
 
کد خبر : 106482
تاریخ ثبت خبر : جمعه ۱۳۹۴/۰۴/۲۶ ۱۶:۰۳:۱۲

رضای خدا در ماه مهمانی خدا و باز هم مجموعه رسانه ورزش+تصاویر

لیمر: مجموعه رسانه ورزش بوشهر در مرکز توانبخشی و مراقبتی شبانه روزی معلولان ذهنی زیر ۱۴ سال نیلوفران آبی حضور بهم رساندند و هم با حضور خود و همچنین تقدیم هدایایی کار خیر دیگری را انجام دادند.

به گزارش لیمر به نقل از روابط عمومی رسانه ورزش بوشهر؛ روزها ، ساعات ، دقایق و ثانیه های پایانی ماه مبارک رمضان است. و همه در تکاپوی جشن این مهمانی پر برکت و عظیم هستند.

چهارشنبه ۲۴ تیر ماه ۹۴ مصادف با ۲۸ ماه رمضان ساعت ۱۸ همه آمده اند کسانی که با دل و قلب خود برای یک هدف بله رضای خدا در ماه مهمانی خدا و دیگر هیچ.
در باز شد و رفتیم داخل خانه، خانه ای که زلزله ای ۸ ریشتری در قلب تک به تک هر انسانی می اندازد. فرزندانمان ، برادران و خواهرانمان با روح بلند خود در این ماه با خالق خود سخن می گفتند.
مجموعه رسانه ورزش بار دیگر قلب خود را با مخلوق حق تعالی تقسیم کرد. همه خوشحال بودند از مجموعه گرفته تا افراد مرکز٫
فقط همین زیرا که دیگر قلم قادر نیست به بیان .
خداوندا در این روزها و ساعات واپسین ماه مبارک رمضان و قسم به برکت و عظمت این ماه عزیز ما را مورد الطاف و برکات خود قرار ده تا از وظیفه ای که به دوش مان گذاشته ای سربلند بیرون بیاییم. الهی آمین

VARZESHBU.IR

VARZESHBU.IR

VARZESHBU.IR

VARZESHBU.IR

VARZESHBU.IR

VARZESHBU.IR

VARZESHBU.IR

VARZESHBU.IR

VARZESHBU.IR

VARZESHBU.IR

اما سخنی با مسئولین محترم:

* قَالَ رَسُولُ اللَّهِ(ص)‏ مَنْ أَعَانَ ضَعِیفاً فِی بَدَنِهِ عَلَى أَمْرِهِ أَعَانَهُ اللَّهُ عَلَى أَمْرِهِ وَ نَصَبَ لَهُ فِی الْقِیَامَه مَلَائِکَه یُعِینُونَهُ عَلَى قَطْعِ تِلْکَ الْأَهْوَالِ وَ عُبُورِ تِلْکَ الْخَنَادِقِ مِنَ النَّارِ حَتَّى لَا یُصِیبَهُ مِنْ دُخَانِهَا وَ عَلَى سُمُومِهَا وَ عَلَى عُبُورِ الصِّرَاطِ إِلَى الْجَنَّه سَالِماً آمِناً وَ مَنْ أَعَانَ ضَعِیفاً فِی فَهْمِهِ وَ مَعْرِفَتِهِ فَلَقَّنَهُ حُجَّتَهُ عَلَى خَصْمِ الدِّینِ طُلَّابِ الْبَاطِلِ أَعَانَهُ اللَّهُ عِنْدَ سَکَرَاتِ الْمَوْتِ عَلَى شَهَادَه أَنْ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ وَحْدَهُ لَا شَرِیکَ لَهُ وَ أَنَّ مُحَمَّداً عَبْدُهُ وَ رَسُولُهُ وَ الْإِقْرَارِ بِمَا یَتَّصِلُ بِهِمَا وَ الِاعْتِقَادِ لَهُ حَتَّى یَکُونَ خُرُوجُهُ مِنَ الدُّنْیَا وَ رُجُوعُهُ إِلَى اللَّهِ عَزَّ وَ جَلَّ عَلَى أَفْضَلِ أَعْمَالِهِ وَ أَجَلِّ أَحْوَالِهِ فَیُحْیَا عِنْدَ ذَلِکَ بِرَوْحٍ وَ رَیْحَانٍ وَ یُبَشَّرُ بِأَنَّ رَبَّهُ عَنْهُ رَاضٍ وَ عَلَیْهِ غَیْرُ غَضْبَانَ وَ مَنْ أَعَانَ مَشْغُولًا بِمَصَالِحِ دُنْیَاهُ أَوْ دِینِهِ عَلَى أَمْرِهِ حَتَّى لَا یَتَعَسَّرَ عَلَیْهِ أَعَانَهُ اللَّهُ تَزَاحُمَ الْأَشْغَالِ وَ انْتِشَارَ الْأَحْوَالِ یَوْمَ قِیَامِهِ بَیْنَ یَدَیِ الْمَلِکِ الْجَبَّارِ فَمَیَّزَهُ مِنَ الْأَشْرَارِ وَ جَعَلَهُ مِنَ الْأَخْیَارِ.
رسول خدا فرمود: هر که معلولی را در کارهایش کمک کند، خدا در کارش به او کمک دهد و در قیامت فرشته‏هائى روا دارد که او را در گذر از هراسها کمک دهند، و از خندق هاى آتش بگذرانند و از صراط او را سالم به بهشت رسانند. و کسى که ناتوان در فهم و معرفت را کمک دهد و در برابر خصم باطل به او دلیلى آموزد، خدایش در سکرات مرگ بر شهادت به یگانگى خدا و اینکه محمد(ص) بنده و رسول او است کمک دهد و بر اقرار بدان چه بدین دو مربوط است و بر اعتقاد او تا اینکه از دنیا برون شود و به خداى عز و جل برگردد با بهترین کردار و خوشترین حال، و در آن به روح و ریحان خوشامدش گویند و مژده‏اش دهند با اینکه پروردگارش از او خشنود است و خشمى بر او ندارد.

این فرشتگان این فرزندان نیازمند حمایتها و کمکهای شما هستند. این فرشته ها را دریابید. از کمبود جا تا تهیه به سختی مایحتاج.
گفتنی در چند سال اخیر مسئولین این مجموعه با هزینه شخصی خود در حال ساخت مرکزی بزرگتر هستند که بدلیل مشکلات پیشرفت قابل ذکری نداشته است.

VARZESHBU.IR

VARZESHBU.IR

VARZESHBU.IR

VARZESHBU.IR

یک نظر

  1. با سلام درود بر لیمر کار بسیار جالبی بود

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر