صیادان با وجود داشتن سخت ترین شغل از کمترین حمایت برخوردارند/تصاویر | ليمر
خلاصه
 
کد خبر : 106531
تاریخ ثبت خبر : جمعه ۱۳۹۴/۰۴/۲۶ ۱۸:۰۵:۵۶

جمیری:

صیادان با وجود داشتن سخت ترین شغل از کمترین حمایت برخوردارند/تصاویر

لیمر:نماینده مردم بوشهر ،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در نشست با اعضای تعاونی صیادی جلالی در بوشهر ماه رمضان را فرصت خوبی برای تفکر عمیق در درون خود و کسب عبودیت کامل در برابر خداوند متعال دانست و گفت: ذکر و راز و نیاز ذائقه‌ای است که در وجود همه ما نهاده شده و  باید با کسب معرفت آن را بازیابی و استفاده کنیم.

به گزارش لیمر:عبدالکریم جمیری در ادامه شغل صید و صیادی را یکی از سخت ترین مشاغل عنوان کرد، و اظهار داشت: سخت ترین شغل را صیادان انجام می دهند با وجود اینکه در شراط بد آب و هوایی این کار را انجام می دهند اما از کمترین حمایت ها برخوردارند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس به نشست بررسی مسائل و مشکلات صیادان در تعاونی صیادی کشور خبر داد، و گفت: در این نشست درباره چگونگی استفاده بهتر از فرصت صید و صیادی، امنیت دریا با هماهنگی سازمان شیلات بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

جمیری در ادامه تنظیم روابط بین صیادان و حل مسائل و مشکلات آنها را یکی از وظایف اداره شیلات عنوان کرد، و ابراز داشت: این دستگاه می بایست ضعف را شناسایی کند تا بتوان حداکثر نفع را با کمترین هزینه داشته باشیم و این کار شدنی و دست یافتنی است.

این نماینده مجلس گفت: علت اصلی به وجود آمدن برخی از مشکلات این است که روش درستی را برای حل مسائل بکار نگرفتیه ایم و باید دانش و تجربه را در کنار یکدیگر بکار گرفت تا مسائل حل شود.

وی نبود طرح و نقشه جامع و عدم برنامه ریزی مناسب را یکی دیگر از عوامل اختلافات و ایجاد مسائل و مشکلات عنوان کرد، و بیان داشت: این اختلاف نظرها سبب می شود که ما یک نظر واحدی را برای حل مشکلات نداشته باشیم.

جمیری لازمه استفاده بهتر از این فرصت را داشتن نقشه جامع دانست، و بیان داشت: باید داشته های خود را بخوبی شناسایی، و راهکارهای آن را بدانیم تا در جهت استفاده مناسب از این فرصت گام برداریم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: صیادان مشکلات زیادی دارند و بایستی برای رفع دغدغه های آنان فکر کرد.

یک نظر

  1. با سلام بر لیمر…

    درود بر نماینده مردمی و با صلابت استان بوشهر

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر