قول معاون اول رئیس جمهور برای حل مشکل قیمت سوخت شناورهای سفاری | ليمر
خلاصه
 
کد خبر : 107170
تاریخ ثبت خبر : یکشنبه ۱۳۹۴/۰۵/۱۸ ۱۲:۱۸:۴۸

جمیری در دیدار با مردم گناوه خبر داد؛

قول معاون اول رئیس جمهور برای حل مشکل قیمت سوخت شناورهای سفاری

لیمر:جمیری افزود: همچنین سعی کردم در کمیسیون انرژی مجلس پیام لنج داران و صیادان را به گوش مسئولان کشوری برسانم؛ در کمیسیون و صحن علنی مجلس، مصاحبه های رادیویی و تلویزیونی برای اینکه دغدغه شما را به گوش مسئولان برسانم اقدام کردم و در جلسه ای که با جهانگیری معاون اول رئیس جمهور داشتم تلاش شد تا به دنبال رفع این مشکل باشم که وی نیز قول برطرف کردن این موضوع را داد.

به گزارش لیمر:نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مردم گناوه به پیگیری های خود درباره افزایش قیمت سوخت شناورهای سفاری اشاره کرد، و گفت: در اوایل خرداد ماه امسال پس از اطلاع از این مشکل به وجود آمده تماسی را با معاون وزیر نفت و چند تن از نمایندگان جنوب کشور در استان های همجوار برقرار کردم.

عبدالکریم جمیری افزود: همچنین سعی کردم در کمیسیون انرژی مجلس پیام لنج داران و صیادان را به گوش مسئولان کشوری برسانم؛ در کمیسیون و صحن علنی مجلس، مصاحبه های رادیویی و تلویزیونی برای اینکه دغدغه شما را به گوش مسئولان برسانم اقدام کردم و در جلسه ای که با جهانگیری معاون اول رئیس جمهور داشتم تلاش شد تا به دنبال رفع این مشکل باشم که وی نیز قول برطرف کردن این موضوع را داد.

وی با تاکید بر حمایت دولت از صیادان و لنج داران گفت: این مردم برای خود و دیگران اشتغال ایجاد کردند و دولت برای ایجاد اشتغال آنها هیچگونه سرمایه گذاری نکرده است بنابراین دولت باید از این عزیزان حمایت کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس بیان داشت: شرایط بدی که به لحاظ آب و هوا و سختی سفرهای دریایی و این همه مشکلات وجود دارد، به این مردم حق می دهد که مورد حمایت دولتمردان باشد.

جمیری با اشاره به تذکر خود در صحن علنی مجلس به مسئولان درخصوص افزایش سوخت شناورها اظهار داشت: امیدوارم با جلساتی ، صحبت ها و رایزنی ها و پیگیری هایی که داشته ایم و قول های که مسئولان کشوری به ما داده اند بتوانیم این مشکل را هر چه سریعتر حل کنیم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این افزایش قیمت سوخت، افزایشی غیر قابل قبول است، تاکید کرد: این موضوع را دولت مصوب کرده است و امیدواریم خودشان نیز این مشکل را رفع نمایند.

جمیری با اشاره به وضعیت نامناسب جاده گناوه دیلم ابراز داشت: با اعتباراتی که گذاشته شد کار عملیاتی و اجرایی آن صورت گرفت و در حوزه فاضلاب های شهری کارهای خوبی انجام شده است. همچنین در حوزه کالای ملوانی و ته لنجی تلاش کرده و مسائل و مشکلات را پیگیری و این مشکل را رفع نمودیم.

وی با اشاره به مسأله بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: تا جایی که توانستیم تلاش کردیم وضعیت در این حوزه بهتر از گذشته شود که بحمدلله کارهای خوبی نیز انجام شده است.

یک نظر

  1. سلام خسته نباشید ازاینکه پیگیر مشکل سوخت شناورها هستید کمال تشکر را دارم .من یکی از ملوانانی هستم که بیکاری مشکل بزرگی را بوجود آورده و ترابه خدا حل شود چون سه ماه است که سفر نرفتیم همه در هیاهو هستند نمیدونیم چکار کنیم فقط منتظر راه حل کارشناسانه ای هستیم ..مارا تنها نگذارید

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر