چاه کوتاه به‌عنوان اولین دهکده صالحین کشور معرفی خواهد شد | ليمر
خلاصه
 
کد خبر : 107473
تاریخ ثبت خبر : یکشنبه ۱۳۹۴/۰۵/۲۵ ۱۳:۱۰:۵۲

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر؛

چاه کوتاه به‌عنوان اولین دهکده صالحین کشور معرفی خواهد شد

لیمر:فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: : روستای چاه کوتاه از ظرفیت‌های بسیار بالایی در حوزه‌های مختلف برخوردار است که در آینده به‌عنوان اولین دهکده صالحین کشور معرفی خواهد شد.

به گزارش  لیمر: فتح‌الله جمیری فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان در جمع بسیجیان و مربیان حلقه‌های صالحین روستای چاه کوتاه اظهار داشت: حلقه‌های صالحین ادامه‌دهنده راه امام حسین(ع) و پیامبر(ص) است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) با اشاره به اینکه معنویت در حلقه‌های صالحین به‌طور کامل ایجادشده است، افزود: اعضاء حلقه‌های صالحین باید پرچم اسلام را بالا نگه‌دارند و به صاحب اصلی‌اش مهدی موعود برسانند.

جمیری بابیان اینکه طرح صالحین رشد و پویایی را در جوانان ایجاد می‌کند، بیان کرد: روستای چاه کوتاه از ظرفیت‌های بسیار بالایی در حوزه‌های مختلف برخوردار است که نقاط دیگر شهرستان بوشهر نیز باید از این روستا الگو بگیرند.

وی ضمن اشاره به اینکه دونقطه مرکز صالحین در بوشهر شناسایی‌شده است، عنوان کرد: چاه کوتاه به‌عنوان اولین دهکده صالحین کشور در آینده معرفی خواهد شد.

این رزمنده دفاع مقدس ضمن اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته برای ایجاد دهکده صالحین، تصریح کرد: اعتبارات و پشتیبانی دهکده صالحین به‌صورت ویژه خواهد بود که در آینده نزدیک این امر در استان بوشهر محقق خواهد شد.سپاس

۲ نظر

  1. واقعا حقمون بود.
    از همه تشکر می کنیم.

  2. خیلی مراسم عالی بود
    بچه ها متشکریم

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر