گزارشی از کتک کاری در خانه والیبال +عکس | ليمر
خلاصه

گزارشی از کتک کاری در خانه والیبال +عکس

تنش های به وجود آمده در حین دیدار بانک سرمایه و پیکان به کتک کاری در پایان بازی منجر شد.
به گزارش لیمر، در حساس ترین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال دو تیم بانک سرمایه و پیکان رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت شاگردان مصطفی کارخانه موفق شدند با نتیجه ٣ بر یک پیکان را شکست دهند. این دیدار سر تا سر تنش و حاشیه بود و اتفاقات حین بازی به کتک کاری پاسور دو تیم در پایان منجر شد.
چه کسی چه کسی را زد؟
در حین بازی پاسور ایتالیایی پیکان بارها با بازیکنان بانک سرمایه وارد بحث شد که در یکی از این مکالمات شهرام محمودی از زیر تور رد شد و خود را به زمین حریف رساند تا تنش را جدی تر کند که این موضوع با پا در میانی بزرگترها تمام شد اما در آخر دیدار وقتی دو تیم زیر تور با هم دست می دادند محمد موسوی دستی بر سر ورمیلیو، پاسور ایتالیایی پیکان کشید که همان باعث رد و بدل شدن الفاظی شد. درگیری لفظی تا جایی بالا کشید که مهدی مهدوی، ملی پوش بانک سرمایه با دور خیز لگدی را با قدرت تمام به ورمیلیو پرت کرد و جای کفش او روی لباس او ماند.
گزارشی از کتک کاری در خانه والیبال

گزارشی از کتک کاری در خانه والیبال

گزارشی از کتک کاری در خانه والیبال

داور: چیزی نشنیدم!
مهدی مهدوی پاسور ملی پوش بانک سرمایه که حرکت زننده ای را در پایان بازی انجام داد در دفاع از کار خود گفت: من خواهر و مادرم را از سر راه نیاوردم که هر کس می خواهد به آنها فحاشی کند. در سوی دیگر داور بازی هم اعتراف کرد فحشی نشنیده است و حواشی همان هایی که در زمین دیده است بود.

شکایت ورمیلیو از مهدوی در کلانتری
بعد از اتمام بازی ورمیلیو به دلایلی که خود بازیکنان می دانند از مهدوی کتک خورد و لنگان لنگان به سمت ناظر بازی رفت تا گزارش خود را در برگ منشی بنویسد. ناظران به دلیل اینکه اتفاق بعد از بازی رخ داده است این اجازه را به او ندادند تا گزارش بنویسد اما او قصد دارد به کلانتری برود و از طریق مراجع قانونی از پاسور ملی پوش شکایت کند.

منبع: ورزش سه
در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر