خط تخریب شورای نگهبان از بوشهر تا لندن | ليمر
خلاصه
 
کد خبر : 111377
تاریخ ثبت خبر : دوشنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۱۱:۰۲:۰۴

پس از اعلام رسمی تایید صلاحیت ها؛

خط تخریب شورای نگهبان از بوشهر تا لندن

لیمر:درایران نیز سیاست های خبری و رسانه های زنجیره ای وابسته به جریان دوم خرداد با تیترهای شبکه بی بی سی و صدای آمریکا نوع نگاه خود را بیش از گذشته نمایان کردند.

به گزارش لیمر: انگار پیش بینی ها درست از آب در آمد و ثبت نام های گسترده جریان دوم خرداد در انتخابات مجلس شورای اسلامی و تایید صلاحیت های فله ای هیئت اجرایی باعث شد که بار عدم احراز و عدم تائید صلاحیت برخی از نامزدها بردوش شورای نگهبان قرار گیرد و این شورا با بررسی دقیق صلاحیت ثبت نام کنندگان نظر خود را در این رابطه اعلام کند.

 بر اساس آمار رسمی درصد تایید صلاحیت شدگان ۴۶٫۱۶ درصد بوده که از این میان نزدیک به ۱۹٫۲۳درصد صلاحیت آنها احراز و حدود ۳۴٫۶ درصد صلاحت آنها تایید نشده است.

جالب توجه است که در میان افراد رد صلاحیت شده که فرصت اعتراض به نظر شورای نگهبان دارند، برخی ها سوابق تحصن در مجلس ششم، مشکلات اقتصادی و مالی، حمایت از جاسوسان  و فتنه و فتنه گران و توهین به مقامات ارشد نظام را در کارنامه خود دارند.

اما هنوز منابع رسمی اعلام نظر نکرده بودند که شبکه فارسی زبان بی بی سی وابسته به سازمان جاسوسی MI6 انگلیس با تیترهای مانند قلع و قمع رد صلاحیت های گسترده پرونده مورد نظر خود را کلید زده تا با حمله به شورای نگهبان خباثت دیدگاه خود را اعلام کنند.

این در حالی است که در ایران نیز سیاست های خبری و رسانه های زنجیره ای وابسته به جریان دوم خرداد با تیترهای شبکه بی بی سی و صدای آمریکا نوع نگاه خود را بیش از گذشته نمایان کردند.

رسانه های منتصب به این جریان سیاسی در استان بوشهر نیز که پیش از بررسی صلاحیت های نامزدها توسط شورای نگهبان اعلام کرده بودند که سیاست های جریان انقلاب به دروغ ما را متهم به تخریب شورای نگهبان می کنند از صبح امروز تیترهای رسانه های ضدانقلاب و رسانه های زنجیره ای را دنبال کردند؛ حال جای سوال دارد که این رسانه های هم استانی با این اقدام خود چه هدفی را دنبال می کنند؟

سپاس

یک نظر

  1. مرگ برامریکاوانگلیس

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر