من نیرویی اصولگرا هستم ولی به طور مستقل وارد صحنه شده ام | ليمر
خلاصه
 
کد خبر : 112699
تاریخ ثبت خبر : دوشنبه ۱۳۹۴/۱۲/۰۳ ۱۷:۵۴:۵۷

خاطره ای از حجت الاسلام خدری؛

من نیرویی اصولگرا هستم ولی به طور مستقل وارد صحنه شده ام

لیمر: در این جلسه اقای خدری به معرفی خودش پرداخت و از ما انتظار حمایت داشت. می گفت من نیرویی اصولگرا و ولایی هستم ولی به طور مستقل وارد صحنه شده ام.

به گزارش  لیمر :نصرالله شفیعی: چند ماه قبل بود که یکی از دوستان زنگ زد و گفت می خواهم دیداری با شما داشته باشم. وعده را معین کردیم. وقتی آمد حجت الاسلام خدری هم با او بود. من اولین بار بود که آقای خدری را می دیدم. ولی با نامش آشنا بودم از این جهت که در دوره نهم انتخابات مجلس نیز کاندیدا شده بود. آن موقع من در استانداری جانشین ستاد انتخابات استان بودم. ازقول طرفداران  آقای خدری خبر آوردند که در گناوه به او سوء قصد شده است و فرد یا افرادی قصد ترور او را داشته اند. طبیعتا این خبر برای ما نگران کننده بود. بخصوص از این جهت که در استان ما چنین سابقه ای که به امنیت انتخابات لطمه وارد می کند وجود نداشت. پیگیری های لازم را کردیم متوجه شدیم اتفاقی که افتاده ربطی به برنامه ترور نداشته است و قضیه در همین جا ختم شد.
در این جلسه اقای خدری به معرفی خودش پرداخت و از ما انتظار حمایت داشت. می گفت من نیرویی اصولگرا و ولایی هستم ولی به طور مستقل وارد صحنه شده ام. به طور صریح پاسخ دادم که من هرچند یک رأی دارم ولی خود را متعلق به جامعه ی اصولگرایی می دانم و در این زمینه نیز تک روی نخواهم داشت. باید صبر کرد که جبهه ی اصولگرایان در استان چه تصمیمی می گیرند. او تأکید داشت که من موافقت دوستان اصولگرا را در حمایت از او بدست آورم. چرا که معتقد بود با ما هم رأی و هم نظر است. من گفتم اصولگرایان استان اگر قرار باشد از کسی حمایت کنند باید او به صراحت و بدون هیچ گونه پرده پوشی خود را اصولگرا معرفی نماید. شما باید شعار اصولگرایی را بپذیرید تا نوبت به طرح اسم شما در میان کاندیداها باشد. به هر حال در این زمینه صحبت های زیادی شد و پس از آن از من خداحافظی کردند.
یکی دو روز بیشتر نگذشته بود که یکی از آقایان که انسان شایسته و معتقد و متدینی است به من زنگ زد و گفت حاج آقا خدری به من گفته که اگر اصولگرایان استان از من حمایت کنند من حاضرم با نام و عنوان اصولگرایی وارد صحنه ی انتخابات بشوم. کلی هم از مواضع اصولگرایی آقای خدری برایم تعریف کرد. من نیز تنها به همین جواب اکتفا کردم باشد که پیام آقای خدری را در جمع شورای راهبردی اصولگرایان مطرح خواهم کرد اگر آن ها خواستند می توانند از او برای مذاکره دعوت به عمل آورند. همین کار را نیز کردم. ولی مورد استقبال قرار نگرفت.
زمان گذشت و دوران رقابت ها نزدیک و نزدیک تر شد. تا اینکه زمان تبلیغات انتخابات فرا رسید و از طریق رسانه های مجازی با خبر شدم که آقای خدری به عنوان کاندیدای اصلاح طلبان حوزه ی بوشهر، گناوه و دیلم انتخاب شده است.
و دیری نگذشت که جناب حجت الاسلام خدری را در محفلی دیدم که دختر هاشمی رفسنجانی مشغول سخنرانی بود و او نیز به عنوان کاندیدای اصلاح طلبان در جایگاه مخصوص نشسته بود. سخنران هر چه که دلش می خواست می گفت حضار برایش کف می زدند و خواستار آزادی سران فتنه بودند و حاج آقا خدری نیز در رویای دست یابی صندلی سبز خانه ملت نظاره گر بود.

 

یک نظر

  1. قاسم تنگستانی

    خداانسان را ازاد افریده

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر