خلاصه
 
کد خبر : 112702
تاریخ ثبت خبر : دوشنبه ۱۳۹۴/۱۲/۰۳ ۱۸:۰۲:۰۶

با وجود شایعات مطرح شده:

آیت‌الله حسینی بوشهری حضور در لیست اصلاح‌طلبان را تکذیب کرد

لیمر:آیت‌الله حسینی بوشهری حضور خود در لیست اصلاح‌طلبان را تکذیب کرد و گفت: اینجانب در لیست جامعه مدرسین حوزه علمیه قرار دارم که یک نهاد حوزوی است.

به گزارش لیمر :آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در مورد شایعات مطرح شده در مورد اینکه وی در لیست اصلاح‌طلبان قرار دارد یا خیر گفت: در این مورد با بنده مشورتی نشده و در لیست جامعه مدرسین حوزه علمیه قم قرار داد که یک نهاد حوزوی است.

وی افزود: رابطه من با مردم استان بوشهر بر اساس دسته‌بندی‌های معمول سیاسی نیست و با تمام وجود به تمام مردم استان بوشهر تعلق دارم و همواره مشمول لطف و محبت آنان بوده‌ام.

نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: شناخت مردم استان بوشهر نسبت به بنده بر اساس معیارهای اسلام، انقلاب و رهبری و ارادت خالصانه به خود آنها است.

حسینی بوشهری یادآور شد: من در غالب این دسته و آن دسته قرار ندارم و این مسئله را تمام استان بوشهر می‌دانند. لازم به ذکر است چند روز گذشته لیستی از کاندیداهای مورد حمایت اصلاح‌طلبان در تعدادی از استان‌ها برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری منتشر شده بود و نام آیت‌الله حسینی بوشهری نیز در این لیست قرار داشت.

 

یک نظر

  1. درود خدا براو باد
    پروردگار عالم نیز پیامبران را برای اصلاح امور انسانها فرستاند

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر