میادین پارس ۳ به سرویس می‌آیند/ هزینه ۶۰۰ میلیارد تومانی در محیط پیرامونی پارس جنوبی | ليمر
خلاصه

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی:

میادین پارس ۳ به سرویس می‌آیند/ هزینه ۶۰۰ میلیارد تومانی در محیط پیرامونی پارس جنوبی

لیمر:مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی گفت: با توجه به اتفاقات به وجود آمده در حوزه بین‌المللی در روند مذاکرات، میادین پارس ۳ به ترتیب اولویت در آینده به سرویس خواهند آمد.

به گزارش لیمر: مهدی یوسفی صبح امروز در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان دیر اظهار داشت: توسعه پایدار را نیازمند برخورداری از نیروی انسانی توانمند در جامعه برشمرد و افزود: باید قدم‌های موثری در مسیر توانمندسازی نیروی انسانی برداریم.

وی با بیان اینکه، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس نگاه ویژه‌ای به مسائل فرهنگی در منطقه خواهد داشت، گفت: تاکنون بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان پروژه در محیط پیرامونی منطقه ویژه پارس صرف زیرساخت‌های فیزیکی شده است.

مدیرعامل پارس جنوبی افزود: تقویت بنیه علمی و آموزشی دانش‌آموزان برای حضور در دانشگاه‌های خوب، از اهداف و برنامه‌های سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس است.

یوسفی با بیان اینکه توسعه باید در راستای توسعه همه جانبه صورت گیرد و مردم در برنامه‌های توسعه‌ای مد نظر باشند، ادامه داد: از برنامه‌های آموزش و پرورش شهرستان دیر حمایت لازم را داریم و در حوزه فرهنگی نیز حمایت و همراهی لازم را خواهیم داشت.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: نگاه ویژه به مردم در صنعت نفت به عنوان یک اصل مهم پذیرفته شده است و شاهد اجرای طرح‌های مهمی در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی هستیم.

یوسفی، با اشاره به اینکه در دنیا از اقتصاد، مردم و محیط زیست به عنوان سه محور مهم در برنامه‌های توسعه‌ای نام برده می‌شود، اظهار داشت: ما باید به درجه‌ای از پیشرفت برسیم که نیازی به تکنولوژی دیگران نداشته باشد و این مهم نیازمند توسعه و رشد منابع انسانی است.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با تاکید بر تقویت بنیه علمی و آموزشی دانش‌اموزان برای حضور در دانشگاه‌های خوب، تصریح کرد: در مسیر حمایت از برنامه‌های علمی و آموزشی و فرهنگی قدم‌های مهمی را برداشته‌ایم و طرح‌های خوبی در دست اجرا داریم.

یوسفی با اشاره به شروع توسعه پارس شمالی (پارس ۳) گفت: با توجه به اتفاقات به وجود آمده در حوزه بین المللی در روند مذاکرات، میادین پارس ۳ به ترتیب اولویت در آینده به سرویس خواهند آمد که با کمک مردم و NGO ها، این آمادگی را ایجاد کنیم که ضعف‌ها به حداقل برسد.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر