۱۴۰ میلیارد ریال طرح محرومیت‌زدایی در روستاهای استان بوشهر اجرا می‌شود | ليمر
خلاصه

دبیر ستاد برنامه‌های هفته بسیج بوشهر:

۱۴۰ میلیارد ریال طرح محرومیت‌زدایی در روستاهای استان بوشهر اجرا می‌شود

لیمر:معاون فرهنگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در هفته بسیج طرح‌های محرومیت‌زدایی با ۱۴۰ میلیارد ریال در سه دهستان در شهرستان‌های دشتستان، تنگستان و دشتی اجرا می‌شود.

به گزارش لیمر: غلامرضا جمالی ظهر امروز در جمع خبرنگاران  با بیان اینکه هفته بسیح از ۳۰ آبان آغاز می‌شود اظهار داشت: نام‌های هفته بسیج با عناوین مختلف مزین شده که بسیج انقلابی‌گری و ظلم ستیزی، بسیج پژواک ندای زینب ، بسیج انقلابی‌گری و ظلم ستیزی، بسیج انقلابی‌گری و پیشرفت،بسیج انقلابی‌گری و کار آفرینی، بسیج انقلابی‌گری و ایثار، بسیج انقلابی‌گری و اقتدار جهانی وبسیج انقلابی‌گری مبارزه با فساد و اشرافی‌گری نام‌گذاری و هدف‌گذاری برنامه‌های هفته بسیج است.

وی با بیان اینکه در هفته بسیج بیش از یک‌هزار عنوان برنامه در استان بوشهر اجرا می‌شود گفت: بیش از یک‌هزار ۵۱  عنوان برنامه ویژه هفته بسیج در استان بوشهر در زمینه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، عمرانی، فرهنگی و هنری برگزار می‌شود.

دبیرستاد برگزار کننده برنامه‌های هفته بسیج  پیاده‌روی اربعین حسینی را از جمله برنامه‌های این هفته دانست و گفت: پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی، نمایشگاه صنایع اقتصاد مقاومتی، همایش شکوه هجرت‌گران عرصه علم و فناوری، تجمع بسیجیان در مصلی جمعه و مجمع بسیجان استان از جمله برنامه‌های هفته بسیج در استان بوشهر است.

جمالی افتتاح دهها طرح عمرانی را از دیگر برنامه‌ها در هفته بسیج استان بوشهر دانست و افزود: در این هفته بیش از ۱۰۰ واحد مسکونی ویژه نیامندان روستایی افتتاح می‌شود.

وی اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در این هفته طرح‌های محرومیت زدایی با ۱۴۰ میلیارد ریال در سه دهستان در شهرستان‌های دشتستان، تنگستان و دشتی اجرا می‌شود.

دبیرستاد برگزار کننده برنامه‌های هفته بسیج خاطر نشان کرد: به مناسبت دهه آخر ماه صفر مراسم ویژه این ایام به مدت یازده شب در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه برگزار می‌شود.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر