خلاصه

به میزبانی منطقه ویژه پارس؛

آغاز هشتمین نمایشگاه نفت و گاز بوشهر +عکس

این نمایشگاه با حضور بیش از ۹۰ شرکت فعال در حوزه تولیدکنندگان تجهیزات، تاسیسات و کالاهای اساسی صنعت نفت و گاز،پالایش و پتروشیمی در فضایی به متراز ۴هزار متر مربع آغاز شد.
هشتمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی صبح امروز در محل مجتمع دانشگاهی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور مرضیه شاهدایی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران آغاز به کار کرد.

به گزارش لیمر و به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاههای استان؛ مهرداد ابراهیمی مدیر عامل این شرکت ادامه داد: این نمایشگاه با حضور بیش از ۹۰ شرکت فعال در حوزه ها و بخش های مختلف از جمله تولیدکنندگان تجهیزات، تاسیسات و کالاهای اساسی صنعت نفت و گاز،پالایش و پتروشیمی در فضایی به متراز ۴هزار متر مربع در عسلویه آغاز شد.

وی افزود: این نمایشگاه که با هدف معرفی توانمندیهای بالقوه استان و دستاوردهای شرکت های داخلی در زمینه صنایع بالادستی و پایین دستی نفت و گاز، هشتمین دوره برگزاری را پشت سر می نهد، امسال در سایه پسابرجام با استقبال بیشتری از سوی مشارکت کنندگان مواجه شد که نسبت به پارسال رشد چشم گیری داشته است.

مهرداد ابراهیمی افزود: با توجه به اقدامات تاثیر گذار دولت تدبیر و امید و شتاب و پویایی قابل توجهی که در زمینه توسعه صنایع نفت و گاز به ویژه میادین مشترک در فضای پسابرجام و با رونمایی از مدل جدید قراردادهای نفتی و گازی صورت گرفته، این نمایشگاه از مهمترین نمایشگاههای نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی در کشور می باشد که به طور قطع دستاوردهای گسترده ای برای صنعت نفت خواهد داشت.

ابراهیمی افزود: در حاشیه این نمایشگاه که با استقبال و بازدید هیات خارجی آغاز شده، چندین کارگاه آموزشی از قبیل کارگاه آموزشی روش های پیش تصفیه و تصفیه، کارگاه آموزشی کاربرد اسمز معکوس و کارگاه آموزشی اهمیت HSE در فرایند پیش راه اندازی برگزار خواهدشد. وی برگزاری تور خبری ویژه خبرنگاران و عکاسان خبرگزاری ها در بازدید از توانمندیها و سرمایه گذاریهای صورت گرفته در منطقه را از دیگر برنامه های جانبی این نمایشگاه عنوان کرد.

گفتنی است این نمایشگاه تا ۲۴آذر ماه از ساعت ۹ تا ۱۶ در محل مجتمع دانشگاهی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه آماده بازدید علاقمندان می باشد.

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر