مهمترین برنامه‌ها و اولویت‌های سپاه | ليمر
خلاصه

مهمترین برنامه‌ها و اولویت‌های سپاه

فرمانده کل سپاه پاسداران درباره مهمترین برنامه‌ها و اولویت‌های سپاه گفت: سپاه پاسداران در راستای مقابله با جنگ نرم در عرصه تهدیدات اقتصادی، فرهنگی و سیاسی و مجموعه تهدیداتی که درباره انقلاب اسلامی مطرح است، همواره تلاش می‌کند.

به گزارش  لیمر، سرلشکر محمدعلی جعفری ظهر امروز در حاشیه رونمایی از تندیس شهید علی‌اصغر دبیر در جمع خبرنگاران درباره برگزاری اجلاسیه ۴۰۰۰ شهید استان گلستان اظهار داشت: با این روحیه‌ای که در همه استان‌ها از جمله استان گلستان و شهرستان گنبدکاووس وجود دارد، می‌توان امیدوار به ادامه راه انقلاب و آن شعاری که از اول انقلاب دادیم که دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند کند، شویم.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه با این روحیه می‌توان به پیروزی هرچه سریع‌تر انقلاب اسلامی بر کفر جهانی امیدوار بود، تصریح کرد: این آمادگی امروز در روحیه نیروهای مردمی و مدافع انقلاب است که اینگونه موج می‌زند. امیدواریم خداوند به مسئولان توفیق دهد که بتوانند خدمت‌گزاری بیشتری به خانواده شهدا کنند.

وی درباره مهمترین برنامه‌ها و اولویت‌های سپاه گفت: سپاه پاسداران در راستای مقابله با جنگ نرم در عرصه تهدیدات اقتصادی، فرهنگی و سیاسی و مجموعه تهدیداتی که درباره انقلاب اسلامی مطرح است، همواره تلاش می‌کند.

سرلشکر جعفری خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران تلاش می‌کند تا بتواند کمکی به مقابله با این تهدیدات همانند دوران دفاع مقدس که سپاه نقش تعیین‌کننده‌ای ایفا کرد، بتواند اقدامات بازدارنده اساسی انجام دهد

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر