کیوان هاشم زاده به نفع چه کسی انصراف داد؟ | ليمر
خلاصه

کیوان هاشم زاده به نفع چه کسی انصراف داد؟

لیمر: کیوان هاشم زاده منتخب اول شورای اسلامی شهر بوشهر در پاسخ به یکی از کاربران اینستاگرامش که پرسیده بود “برنامه شما برای کاندیداتوری انتخابات مجلس در دشتستان چیست؟ نوشت: “با حضور شخصی انقلابی و اصلح در این حوزه انتخابیه حجت بر من تمام شد و آرزوی موفقیت برای ایشان دارم و من نیز در این باره برنامه نخواهم داشت و کما کان خدمتگزار مردم در شورای اسلامی شهر خواهم بود.”

به گزارش لیمر به نقل از سایت آزادنما، کیوان هاشم زاده منتخب اول شورای اسلامی شهر بوشهر در پاسخ به یکی از کاربران اینستاگرامش که پرسیده بود “برنامه شما برای کاندیداتوری انتخابات مجلس در دشتستان چیست؟ نوشت: “با حضور شخصی انقلابی و اصلح در این حوزه انتخابیه حجت بر من تمام شد و آرزوی موفقیت برای ایشان دارم و من نیز در این باره برنامه نخواهم داشت و کما کان خدمتگزار مردم در شورای اسلامی شهر خواهم بود.”

طبق شنیده ها انصراف هاشم زاده از انتخابات در حوزه دشتستان به علت حضور قطعی ابراهیم رضایی در این حوزه انتخابیه بوده است.
ابراهیم رضایی دارای دکترای ارتباطات، مدرس دانشگاه های تهران و از چهره‌های شناخته شده ملی در عرصه رسانه و سیاست و دارای سوابق موثر در جایگاه های مهم کشور و نیز تجارب قابل توجهی در حوزه مبارزه با مفاسد اقتصادی می باشد.
بسیاری از کارشناسان معتقدند که حضور رضایی در انتخابات با توجه به توانمندی وی در سطح ملی می تواند معادلات انتخابات آتی مجلس دشتستان را تغییر بهم بریزد.
پیش از این نیز چند تن دیگر از کاندیداهای انتخابات دشتستان در حمایت از رضایی اعلام انصراف کرده بودند.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر