سالانه ۶ هزار پرونده در دادگستری دیر تشکیل می‌شود | ليمر
خلاصه

رئیس دادگستری شهرستان دیر:

سالانه ۶ هزار پرونده در دادگستری دیر تشکیل می‌شود

لیمر: رئیس دادگستری شهرستان دیر با بیان اینکه ماهانه نزدیک به ۲۰۰ پرونده در هر شعبه رسیدگی می‌شود، گفت: در طول سال بالغ بر پنج تا شش هزار پرونده وارد مجموعه قضایی شهرستان دیر می‌شود که عمده آن مربوط به زمین‌خواری است.

به گزارش لیمر: عیسی نوشاد صبح امروز به مناسبت هفته قوه قضائیه در دیدار با امام جمعه بندر دیر اظهار داشت: مردم‌داری و تکریم ارباب رجوع زیربنای کاری ما در رسیدگی به پرونده های قضایی است.

رئیس دادگستری شهرستان دیر با بیان اینکه هدف ما توسعه رضایتمندی مردم است، افزود: خوشبختانه میزان نارضایتی ارباب رجوع از مجموعه دادگستری شهرستان دیر نسبت به گذشته بسیار کمتر شده است و گلایه‌هایی که خاص باشد، وجود ندارد و یا خیلی کم است.

وی با اعلام اینکه فضاسازی‌ها و هجمه‌هایی که گاهی اوقات علیه دادگستری دیر صورت می‌گیرد منصفانه نیست، ادامه داد: ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که فارغ از آراء صادره در پرونده‌ها، افراد از رفتار ما راضی باشند.

نوشاد با بیان اینکه ماهانه نزدیک به ۲۰۰ پرونده در هر شعبه رسیدگی می‌شود، یادآور شد: در طول سال بالغ بر پنج تا شش هزار پرونده وارد مجموعه قضایی شهرستان دیر می‌شود که عمده آن مربوط به زمین‌خواری است.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر