وظیفه بسیج و سپاه جلوگیری از تهدیدات است | ليمر
خلاصه

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوشهر:

وظیفه بسیج و سپاه جلوگیری از تهدیدات است

لیمر:مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: وظیفه بسیج و سپاه جلوگیری از تهدیدات است.

به گزارش لیمر: حجت الاسلام حسین دشتی صبح شنبه در آیین تکریم و معارفه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام علی (ع) تنگستان اظهار داشت: بسیج و سپاه از بدو پیروزی انقلاب تاکنون خدمات بسیار زیادی را داشته است.

وی مقابله با تهدیدات را به عنوان وظیفه بسیج و سپاه ذکر کرد و ادامه داد: هنگامی که تهدیدهای فرهنگی و سیاسی کشور را تهدید کند باز هم آن چیزی که باید سینه جلو بیندازد و وارد صحنه شود سپاه و بسیج است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: بسیج و سپاه باید مدافع نظام باشند و همه بسیجیان باید محافظ دین، اخلاق و مسائل هویت نظام باشند.

وی با بیان اینکه مجموعه نمایندگی در سپاه یک کار سخت و سنگینی است خاطرنشان کرد: وظیفه حوزه نمایندگی ولی‌فقیه، پاسداری از پاسداران است و باید با معیارهای ترسیم شده توسط رهبر انقلاب پاسداران را بسنجیم، تربیت کنیم و آموزش دهیم.

حجت‌الاسلام دشتی با تاکید بر افزایش سطح بصیرت و تحلیل بسیجیان به عنوان نیروهای انقلابی حاضر در میدان گفت: امروز بیش از هر چیز نیازمند بصیرت دهی به جامعه هستیم و این وظیفه و بار خطیر بر دوش تک تک بسیجیان است که بتوانند به عنوان نیروی مومن انقلابی پای کار باشند.

وی با انتقاد از نصب پوستر و تجلیل از چهره های سلطنت طلب و معلوم الحال در جریان برگزاری سومین دوسالانه ملی جایزه ادبی بوشهر افزود: دست‌اندرکاران این برنامه باید پاسخگوی این هنجارشکنی‌ها باشند.

در این آیین با تقدیر از حجت الاسلام سید مهدی دشتی حسینی، حجت الاسلام محمد مهدوی منش به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام علی (ع) تنگستان منصوب شد.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر