روستاهای استان بوشهر با معضل کم‌آبی دسته و پنجه نرم می‌کنند | ليمر
خلاصه

مدیرعامل آبفار بوشهر:

روستاهای استان بوشهر با معضل کم‌آبی دسته و پنجه نرم می‌کنند

لیمر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر از تلاش برای رفع مشکل کم‌آبی در روستاهای استان خبر داد و گفت: هم‌اکنون روستاهای استان بوشهر با مشکل کم‌آبی روبرو هستند.

به گزارش لیمر، روح الله طاهریان پور عصر دوشنبه در نشست با مسئولان شهرستان گناوه اظهار داشت: روستاهای استان بوشهر با مشکلات کم آبی دسته و پنجه نرم می‌کنند و سعی ما در رفع این مشکل است.

طاهریان پور افزود: برای اینکه بتوانیم تعادل را در روستاها در مصرف آب برقرار کنیم کنتورهایی در ورودی آب روستاها نصب خواهیم کرد تا مشخص شود مصرف کدام روستا کم و کدام روستا بیشتر است تا تعادل را بین آنها برقرار کنیم.

وی گفت: اگر در روستایی بیش از حد مجاز آب مصرف می‌شود یا ورودی آن را کم یا در موقع لزوم قطع می‌کنیم تا به دیگر روستاها که مصرف کمتری داشته‌اند نیز آب برسد.

طاهریان پور گفت: در حال حاضر نوسازی لوله آب در چندین روستا در شهرستان گناوه انجام شده و بقیه روستاها نیز در حال انجام است تا از هدر رفت آب جلوگیری شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر خاطرنشان کرد: اگر کل روستاها نوسازی شبکه انجام شود مقدار قابل توجهی در مصرف صرفه جویی می‌شود.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر