خلاصه

سیستان و بلوچستان:

جزئیات زخمی شدن فرمانده انتظامی زابل/ ضارب دستگیر شد

لیمر:فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: فرمانده انتظامی زابل شب گذشته در عملیات شناسایی در داخل شهر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و از ناحیه پهلو زخمی شد.

به گزارش لیمر سردار محمد قنبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان از جراحت فرمانده انتظامی زابل در درگیری خبر داد و اظهار داشت: فرمانده انتظامی شهرستان زابل واقع در منطقه سیستان در شمال استان سیستان و بلوچستان شب گذشته در عملیاتی زخمی شد.

وی افزود: ساعت ۲۳:۳۰ شب گذشته در اجرای حکم دستگیری فردی شرور و سابقه‌دار تیمی از ماموران پلیس آگاهی شهرستان زابل با هدایت مستقیم فرمانده انتظامی این شهرستان وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: با نزدیک شدن ماموران انتظامی به محل مخفیگاه این فرد شرور، متهم با یک قبضه سلاح گرم به سمت خودرو تیراندازی که سرهنگ”احمد ثمره حسینی” فرمانده انتظامی شهرستان زابل از ناحیه پهلو مجروح و بلافاصله به بیمارستان امیرالمومنین(ع) زابل منتقل شد.

سردار قنبری در پاسخ به این سئوال که وضعیت سلامت سرهنگ ثمره حسینی در چه وضعیتی قراردارد گفت: با توجه به انتقال به موقع به بیمارستان، اقدامات درمانی روی فرمانده انتظامی زابل صورت گرفته و وضعیت عمومی وی رضایت‌بخش است.

وی خاطرنشان کرد: این فرد شرور ساعتی پس از این حادثه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش ۲ قبضه سلاح کلاشنیکف، ۸ تیغه خشاب حاوی ۲۳۴ فشنگ جنگی، یک قبضه سلاح شکاری دو لول به همراه ۱۸۰عدد فشنگ شکاری و ۱۶۵عدد پوکه فشنگ شکاری، ۲ عدد فشنگ پرکن اسلحه شکاری، یک عدد شوکر ، ۲ عدد سینه خشاب کلاشنیکف ، یک عدد سینه خشاب اسلحه شکاری و یک قبضه شمشیر کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: متهم پس از بازجوئی های اولیه با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

نظر شما

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر