مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوشهر معارفه شد | ليمر
خلاصه

مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوشهر معارفه شد

لیمر: در مراسمی، حجت الاسلام ابوذر شاد به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران شهرستان بوشهر معرفی شد.
مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوشهر معارفه شد

به گزارش لیمر :پیش از ظهر امروز در مراسمی با تقدیر از تلاش‌های حجت الاسلام انصاری، حجت الاسلام ابوذر شاد به عنوان مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مالک اشتر شهرستان بوشهر، معرفی شد.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در این مراسم اظهار داشت: اگر بخواهیم نظام تربیتی قابل قبولی ارائه بدهیم، باید از مبنای قرآنی و روایی از اهل بیت (ع) استفاده کنیم.

حجت الاسلام حسین دشتی با اشاره به نظام تربیتی در زمان پیامبر اسلام عنوان کرد: اگر به آن دوران نگاه کنیم می‌بینیم بردگان سیاه پوستی بودند که هیچ جایگاه و ارزشی برای آنها قائل نمی‌شدند، اما نظام تربیتی پیامبر اکرم به گونه‌ای بود که نه تنها برای آنها ارزش قائل می‌شد، بلکه آنها را به دین اسلام دعوت می‌کرد و با توجه به جایگاهی که داشتند به مرحله‌ای می‌رسیدند که جان خود را در راه اسلام فدا می‌کردند و همه اینها نشانه تربیت مکتب اسلام است.

وی در ادامه سخنرانی خود اظهار کرد: امروزه که جامعه ما همه مسلمان هستند و اعتقاد به خدا و پیامبر (ص) دارند گاهی اوقات در تربیت جامعه اسلامی احساس عجز می‌کنیم که باید اصول را از ائمه و پیامبر یاد بگیریم و آن را در جامع به کار ببندیم.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: جبهه‌ای که در مقابل جبهه اسلام قرار گرفته پرچم آن دست استکبار یعنی آمریکا قرار دارد و در مقابل هویت و تمام ارزش‌های ما قرار گرفته است به همین جهت جبهه مقاومت ما باید قوی و تقویت شود و هیچ ترسی در این مسیر نداشته باشند؛ انسان‌هایی که در راه رسالت الهی از دشمن می‌ترسند و با دشمن ملاحضه می‌کنند آن‌ها نمی‌توانند رسالت خود را انجام دهند.

دشتی ضمن تقدیر از حجت الاسلام انصاری مسؤول سابق دفتر نمایندگی ناحیه بوشهر، لوح سپاس از سوی دفتر نمایندگی سپاه امام صادق، کارکنان نمایندگی ولی فقیه ناحیه بوشهرو فرماندهی ناحیه بوشهر به وی اعطا کرد.

از سوابق حجت الاسلام ابوذر شاد می‌توان به مسؤول دفتر نمایندگی سپاه شهرستان‌های دشتی و گناوه و مسؤول امور روحانیون سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اشاره کرد.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر