خلاصه
 
کد خبر : 119344
تاریخ ثبت خبر : سه شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ ۱۷:۳۵:۰۱

امام جمعه بوشهر:

مسئولان باید خادم واقعی مردم باشند

لیمر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر توسعه خدمات‌دهی به مردم، گفت: مسئولان باید خادم واقعی مردم باشند.

به گزارش لیمر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح سه‌شنبه در مراسم تشییع شهید غلامرضا سلیمی در بوشهر اظهار داشت: مردم استان بوشهر امروز بار دیگر حضوری حماسی در مراسم مربوط به شهدا داشتند.

وی با اشاره به اینکه مردم استان بوشهر همواره راه شهدا را ادامه خواهند داد و پای آرمان‌های خود با شهدا ایستاده‌اند افزود: مردم با حضور با شکوه خود در این مراسم بر پایداری راه شهدا تاکید کردند.

امام جمعه بوشهر پایداری، استحکام و استقامت در راه آرمان‌ها و ارزش‌های شهدا و انقلاب را از پیام‌های این حضور دانست و بیان کرد: این حضور باشکوه بیانگر ادامه راه امام راحل، شهدا و حماسه آفرینان است.

وی با اشاره به اینکه مردم استان بوشهر ولایت‌مداری و استکبارستیزی خود را همواره اثبات کرده‌اند، ادامه داد: آرمان‌ها، ارزش‌ها، راه امام راحل و مقام معظم رهبری همیشه در جامعه پایدار است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر ادامه آرمان‌ها، ارزش‌ها، راه امام راحل و رهبر معظم انقلاب برای خدمت به مردم اضافه کرد: خدمت به مردم هیچ‌گاه نزد خدا و مردم فراموش نمی‌شود و مسئولان باید خادم واقعی مردم باشند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر به جایگاه ویژه شهدا و خانواده آنان نزد مردم اشاره کرد و افزود: شهدا دارای جایگاه ویژه‌ای هستند که هیچ‌گاه فراموش نخواهد شد.

نظر شما

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر