خلاصه

مرگ یک زن کنار ساحل بوشهر بر اثر برق گرفتگی/ توزیع برق بوشهر: پایه برق در حوزه فعالیت شهرداری بوده

لیمر: روز گذشته جسد زنی حدود ۶۰ ساله در آب‌های ساحل بوشهر نزدیک بوستان مرجان کشف شد. گفته می شود این زن بر اثر برق گرفتگی تیر برق کنار ساحل و سپس برخورد با سنگ های اطراف ساحل دچار ضربه مغزی شده است.

به گزارش لیمر: روز گذشته جسد زنی حدود ۶۰ ساله در آب‌های ساحل بوشهر نزدیک بوستان مرجان کشف شد. گفته می شود این زن بر اثر برق گرفتگی تیر برق کنار ساحل و سپس برخورد با سنگ های اطراف ساحل دچار ضربه مغزی شده است.

روابط عمومی پلیس با تایید کشف جسد زن ۶۶ ساله به هویت “بی بی هاجر ” در نزدیکی” پارک مرجان” اعلام کرد به منظور تشخیص علت اصلی مرگ جسد به پزشکی قانونی منتقل شده است.

در همین حال روابط عمومی شرکت توزیع برق استان بوشهر با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: در پی حادثه منجر به فوت یکی از همشهریان گرامی امروز شنبه مورخ ۹۸/۴/۱۵ ساعت ۱۲ ظهر در ساحل بوشهر حوالی پارک مرجان بنا به گزارش شاهدان عینی که علت حادثه برق گرفتگی توسط پایه های روشنایی معابر منصوبه در کنار ساحل بوده است، به اطلاع عموم مردم شریف بندر بوشهر بوشهر می رساند پایه های نام برده مربوط به شرکت توزیع نیروی شرکت برق استان بوشهر نبوده است و در حوزه فعالیت شهرداری بندر بوشهر می باشد.

نظر شما

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر