خلاصه

فرماندار جم:

وضعیت فعلی تیم پارس جم زیبنده استان بوشهر نیست

لیمر: فرماندار جم گفت: وضعیت فعلی تیم پارس جم زیبنده شهرستان و استان بوشهر نیست.

به گزارش لیمر، محمد حسینی بعد از ظهر شنبه در آیین تودیع و معارفه امام جمعه شهرستان جم ضمن تقدیر از تعامل بسیار خوب امام جمعه با ادارات شهرستان به بیان اهمیت، نقش و جایگاه معنوی، فرهنگی و سیاسی سنگر امامت جمعه پرداخت.

فرماندار جم اظهار داشت: وضعیت شهرستان جم چشم انداز روشنی را برای آینده ترسیم می کند و امیدواریم بتوانیم با ایجاد این ظرفیت ها وضعیت بیکاری در سطح شهرستان را کاهش دهیم.

وی با اشاره به وضعیت فرهنگی شهرستان جم مطرح کرد: ۵ کانون فرهنگی اجتماعی فعال و ۱۵۰ هیأت مذهبی در شهرستان داریم.

حسینی با بیان اینکه ۱۱ حافظ کل قرآن در جم داریم، بیان داشت: در حال حاضر ۲موسسه قرآنی و ۲۲ کانون قرآن فعال در شهرستان جم وجود دارد.

وی با اشاره به وجود ۱۴ هزار ورزشکار سازمان یافته در شهرستان جم گفت: وضعیت فعلی تیم پارس جم زیبنده شهرستان و استان بوشهر نیست.

فرماندار جم خواستار حمایت همه جانبه از تیم پارس جم شد و عنوان کرد: شور و نشاط جوانان لازمه رشد و تعالی جامعه است.

وی گفت: بازگشایی و فعالیت دوباره فرودگاه توحید جم از مطالبات به حق مردم است که نیازمند توجه ویژه از سوی مدیران استانی دارد.

حسینی با تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های مستمر حجت الاسلام گنجی، افزود: نماز جمعه سنگر وحدت آفرین و بصیرت افزا و محلی برای تبین دیدگاه‌های نظام جمهوری اسلامی است.

وی تصریح کرد: حجت الاسلام محمدی امام جمعه سابق کاکی که در این جایگاه قرار میگیرد یقیناً می تواند منشأ خدمات و برکات جدیدی برای شهرستان باشد.

در این مراسم حجت الاسلام محمد گنجی تودیع و حجت الاسلام محمدی به عنوان امام جمعه شهرستان جم انتخاب شد.

نظر شما

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر