خلاصه

بسیج نیروی انتظامی را در برقراری امنیت اجتماعی یاری می‌کند

لیمر: فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران با تأیید، حمایت و تقدیر از عملکرد و برخورد نیروی انتظامی در اجرای طرح‌های چند ماه اخیر گفت: بسیج نیروی انتظامی را در برقراری امنیت اجتماعی یاری می‌کند.

به گزارش لیمر:سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه سیدالشهداء(ع) استان تهران اظهار داشت: در همه کشورها وظیفه اصلی برقراری و حفظ امنیت، آسایش و آرامش مردم بر عهده نیروی انتظامی است.

وی امنیت اجتماعی را برای مردم از اهمیت بیشتری برخوردار دانست و ادامه داد: نیروی انتظامی کشور ما مملو از نیروهای مؤمن، مذهبی، معتقد و انقلابی است که از تجارب بسیار بالایی برخوردار بوده و به عنوان نیروهای پلیس مردمی، متخصص و حرفه‌ای در دنیا شناخته می‌شود.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران با تأیید، حمایت و تقدیر از عملکرد و برخورد نیروی انتظامی در اجرای طرح‌های چند ماه اخیر خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در سال‌های گذشته و به خصوص چند ماه اخیر تلاش‌های زیادی را برای برقراری امنیت اجتماعی و مقابله با هنجارشکنی‌هایی که ناامنی ایجاد کرده بود داشته و طرح‌های بسیار خوب و ارزشمندی اجرا کرده است.

سردار حسن‌زاده با بیان اینکه این طرح‌ها مورد حمایت مردم، مسؤولان و ائمه جمعه قرار دارد، ابراز داشت: این تلاش‌های جهادگونه ناجا علاوه بر خرسندی ملت و خانواده شهدا رضایت خداوند را به همراه دارد.

وی با اعلام اینکه بسیج همواره برای همکاری با نیروی انتظامی آماده است، تصریح کرد: بسیج برای حفظ، برقراری و ارتقای امنیت جامعه همکاری خوب و مستمری با نیروی انتظامی داشته است که از جمله می‌توان به گشت‌های محله‌محور با هماهنگی ناجا اشاره کرد که کمک شایانی در اجرای طرح‌ها داشته است و بسیج نیروی انتظامی را در برقراری امنیت اجتماعی یاری می‌کند.

فارس

نظر شما

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر