خلاصه

استاندار بوشهر:

وضعیت اجرای پروژه راهسازی محور کنارتخته – دالکی رضایت‌بخش نیست

لیمر: استاندار بوشهر با انتقاد از عملکرد وزارت راه و شهرسازی در اجرای پروژه محور مواصلاتی استان‌های بوشهر و فارس گفت: وضعیت اجرای پروژه راهسازی محور کنارتخته – دالکی رضایت‌بخش نیست.

به گزارش لیمر:عبدالکریم گراوند گفت: امروز بازدیدی را از پروژه کنارتخته به دالکی در شهرستان دشتستان داشتیم که یک قطعه به بخش خصوصی واگذار شده که فعال است و یک بخش هم جهاد نصر خراسان در دست اجرا دارد که متأسفانه وضعیت اجرای این پروژه رضایت‌بخش نیست و بسیار ضعیف است.

وی با بیان اینکه پیمانکاری که توان کار ندارد نباید به کار گرفته شود افزود: مردم به این پروژه‌ها امید دارند و کسی که توان کار را ندارد نباید با امید مردم بازی کند. وقتی پروژه‌ای تأثیر حیاتی دارد باید با جدیت دنبال شود.

استاندار بوشهر تصریح کرد: تردد بسیار بالایی بین استان‌های بوشهر و فارس وجود دارد و مسیر کنارتخته – دالکی دارای تردد بسیار بالایی است و نقش مهمی در ارتباط بین دو استان دارد. کم لطفی بالایی در حق مردم استان بوشهر و فارس و کسانی است که از این مسیر عبور می‌کنند.

وی با بیان اینکه اراده‌ای در این مجموعه برای پایان پروژه ندیده‌ایم، تصریح کرد: این پروژه را تعطیل‌شده دیدیم و امیدوارم که وزارت راه و شهرسازی فکری برای این طرح کند.
مهر

نظر شما

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر