خلاصه

با مهارت تیم پزشکی بیمارستان قلب بوشهر

نجات جان جوان ۳۰ ساله از مرگ در بیمارستان قلب بوشهر

لیمر:پیمان زند افزود: روز گذشته بیماری ۳۰ ساله با درد در ناحیه قفسه سینه به بیمارستان قائم بوشهر مراجعه کرده بود که به صلاحدید پزشکان این بیمارستان، زمینه اعزام این بیمار به بیمارستان تخصصی قلب بوشهر فراهم شد.

به گزارش لیمر، مدیر داخلی بیمارستان تخصصی قلب بوشهر از نجات جان جوانی در این بیمارستان خبر داد که به دلیل درد شدید قفسه سنه به این بیمارستان مراجعه کرده بود.

پیمان زند افزود: روز گذشته بیماری ۳۰ ساله با درد در ناحیه قفسه سینه به بیمارستان قائم بوشهر مراجعه کرده بود که به صلاحدید پزشکان این بیمارستان، زمینه اعزام این بیمار به بیمارستان تخصصی قلب بوشهر فراهم شد.

وی تصریح کرد: به محض هماهنگی بین بیمارستانی و پذیرش این بیمار در بیمارستان تخصصی قلب بوشهر، تیم مشاوره جراحی قلب به سرپرستی دکتر پوربهی تشکیل و بیمار در ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه روز گذشته وارد بیمارستان قلب و با انتقال به بخش آنژیوگرافی، مورد عمل جراحی قرار گرفت.

مسئول بخش آنژیوگرافی بیمارستان قلب بوشهر نیز با اشاره به نجات جان جوان ۳۰ ساله در این بیمارستان اظهار داشت: راس ساعت ۲۳:۲۳ دقیقه از طرف بیمارستان قائم بوشهر پیامی دریافت و از وضعیت وخیم یک بیمار ۳۰ ساله گزارشی ارائه گردید که بلافاصله عملیات پذیرش صورت گرفت.

وی افزود: پس از ورود بیمار در ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه به بیمارستان تخصصی قلب ، در کمتر از ۱۵ دقیقه پزشک فوق تخصص قلب و سایر پرسنل جهت انجام عمل جراحی آماده و بیمار مورد عمل آنژیوپلاستی قرار گرفت.

سید محمد مهدی مصطفوی، عنوان کرد: با مهارت دکتر پوربهی و تیم همراهش عمل آنژیوپلاستی با موفقیت انجام شد و رگ اصلی قلب این بیمار ۳۰ ساله باز و خونرسانی به قلب از سر گرفته شد.

وی ادامه داد: پس از عمل آنژیوپلاستی تعبیه استند نیز در این رگ انجام شد تا در آینده نیز رگ این بیمار دچار تنگی و انسداد نشود.

مسئول بخش آنژیوگرافی بیمارستان قلب بوشهر از اجرای طرح ۲۴۷ در بیمارستان قلب بوشهر خبر داد و یادآور شد: طرح ۲۴۷ یعنی ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته، بیمارستان قلب بوشهر در آمادگی کامل قرار دارد و در صورت حضور بیمارانی که نیاز به مراقبت ویژه دارند، بلافاصله تیم تخصصی و فوق تخصصی بر سر بیمار حاضر خواهند بود.صدای استان

نظر شما

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر