خلاصه

سرپرست دفتر اقتصادی استانداری بوشهر:

تعدیل قیمت مرغ در بوشهر با جدیت دنبال می شود

لیمر:سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر گفت: تعدیل قیمت مرغ در بوشهر با جدیت دنبال می شود.

به گزارش لیمر، قاسم قائدی بعد از ظهر سه‌­شنبه در نشست با دستگاه­ های اجرایی متولی تنظیم بازار اظهار داشت: دستگاه‌­های نظارتی موظفند پیگیری‌ها و اقدامات نظارتی خود را مطابق با مقررات و بخشنامه های ابلاغی، اعمال و با متخلفین برخورد قانونی کنند.

وی با تأکید بر لزوم رعایت قیمت ابلاغی کارگروه تنظیم بازار کشور بیان کرد: کلیه دستگاه های نظارتی باید ضمن پایش زنجیره کامل تولید، کشتار و توزیع مرغ، نسبت به برخورد قانونی با متخلفان اقدام نمایند.

قائدی افزود: استانداری به صورت مستمر قیمت کالاهای اساسی را رصد می کند. در روزهای اخیر قیمت مرغ به دلایل مختلف افزایش یافته و برای شهروندان عزیز ایجاد مشکل کرده است که قطعاً باید این قیمت تعدیل شده و بر اساس قیمت ابلاغی کارگروه تنظیم بازار کشور عرضه لازم صورت پذیرد.

سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر اظهار داشت: همانگونه که نهاده های مرغداران با قیمت دولتی تأمین شده است، در حال حاضر هم باید مرغداران قیمت مصوب را رعایت کنند.

وی افزود: چنانچه احیاناً صنوف مختلف از جمله مرغداران نسبت به قیمت ابلاغی کارگروه تنظیم بازار نقدی داشته باشند می بایست از مسیر قانونی پیگیری لازم انجام شود، نه اینکه خودسرانه و بدون مجوز به افزایش قیمت اقدام شود.

سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر تصریح کرد: عدم عرضه مرغ زنده و یا افزایش غیرقانونی مرغ به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و با جدیت با این موضوع برخورد خواهد شد.

نظر شما

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر