خلاصه

افزایش ۴ برابری سرعت اینترنت مشترکان بوشهری/ فیلترینگ ارتباطی با مخابرات ندارد

لیمر: سرپرست مخابرات منطقه بوشهر گفت: طرحی به نام سورینو مطرح‌شده که مشترکان ثابت اینترنت مخابرات، تبدیل به مشتری vdsl خواهند شد و سرعت اینترنت را تا چهار برابر سرعت افزایش می‌دهد.

به گزارش لیمر، علی مهرپویا صبح امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: مطبوعات و رسانه‌ها چشم‌وچراغ هر جامعه‌‌ معاصرند و بدون تردیدی می‌توان در آیینه‌شان، مردمان و بزرگان زمانه را بازشناخت.

سرپرست مخابرات منطقه بوشهر با اشاره به مهم‌ترین مشکلات این شرکت ابراز کرد: سرقت سیم و کابل در شبکه‌های مخابراتی، خسارت‌های دستگاه‌های اجرایی به تجهیزات مخابرات، عدم استفاده از خدمات ارزان، مهم‌ترین مشکلاتی است که شرکت مخابرات منطقه بوشهر با آن روبرو است.

وی تصریح کرد: روزانه یک یا دو مورد سرقت سیم و کابل شبکه‌های ارتباطی در استان بوشهر گزارش می‌شود که خسارات چبران ناپذیری را به مخابرات وارد می‌کنند.

وی در خصوص قبوض مشترکین مخابرات بیان کرد: از اول مهرماه هیچگونه قبض تلفن برای مشترکین مخابرات چاپ نخواهد شد و مشترکین از طریق سایت مخابرات ایران، شماره تماس ۲۰۰۰ و کد دستوری #۲۰۲۰* می‌توان قبوض تلفن خود را پرداخت کنند.

وی بابیان اینکه از سال گذشته اینترنت در بستر فیبر نوری را در بوشهر شروع‌شده، تصریح کرد : طرحی به نام سورینو مطرح‌شده که مشترکان ثابت اینترنت مخابرات، تبدیل به مشتری vdsl خواهند شد و سرعت اینترنت را تا چهار برابر سرعت افزایش می‌دهد.

مهرپویا بابیان اینکه در تمام نقاط استان پوشش تلفن همراه وجود دارد، تصریح کرد:در ۸۰ درصد از مناطقی که تلفن همراه آنتن دارد، پوشش اینترنت وجود دارد که در ۱۷۱ منطقه استان پوشش ۳g و ۱۰۰ نقطه پوشش ۴g است.

سرپرست مخابرات منطقه بوشهر در خصوص فیلترینگ گفت: موضوع فیلترینگ هیچ ارتباطی با وزارت فناوری اطلاعات و شرکت مخابرات ندارد.

وی با اعلام آمادگی برای تبدیل تلفن‌های ثابت خانگی در بستر فیبر نوری، اظهار داشت: در شهرهای بوشهر،کنگان، جم، دیلم و گناوه این آمادگی وجود دارد که سرعت اینترنت تا ۵۰ mgb برای مشترکان خانگی و تجاری افزایش پیدا کند.

مهرپویا با اشاره به مزاحمت پیامک‌های تبلیغاتی گفت: تماس با ۹۹۹۰، کد دستوری #۸۰۰* و مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی، راه‌هایی است که می‌توان این پیامک‌های تبلیغاتی را غیرفعال کرد.

نظر شما

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر