سی‌وسومین یادواره شهدای خلیج فارس برگزار می‌شود | ليمر
خلاصه

۱۶ و ۱۷ مهرماه؛

سی‌وسومین یادواره شهدای خلیج فارس برگزار می‌شود

لیمر:فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سی‌وسومین یادواره شهدای خلیج فارس طی روزهای ۱۶ و ۱۷ مهرماه برگزار می‌شود.

به گزارش لیمر، سردار رمضان زیراهی صبح یکشنبه در نشست هماهنگی برگزاری سی‌وسومین یادواره شهدای خلیج فارس با گرامیداشت و تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: راه شهدا امتداد راه و مسیر امام حسین است و شهدا با خون خود به جامعه درس عزت، سربلندی و ایثار دادند.

وی اضافه کرد: شهدا به گردن تک تک افراد جامعه حق دارند و با بذل جان خویش به ما آموختند که در راه آرمان‌ها و اهداف مقدس نظام اسلامی از هیچ چیزی دریغ نمی‌کنیم.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون جامعه به فرهنگ شهید و شهادت بیشتر از هر زمان دیگری احتیاج دارد و بدون این فرهنگ مقدس جامعه ارتقا پیدا نکرده و به اهداف عالیه خود دسترسی پیدا نمی‌کند.

وی ادامه داد: شهدای خلیج فارس با شجاعت بی‌بدیل خود آنچنان رعب و وحشتی در دل استکبار جهانی آفریدند که برای همیشه در صفحات تاریخ جاودانه خواهد ماند.

زیراهی افزود: وظیفه همگانی ما این است که هر سال یادواره شهدا خصوصاً شهدای خلیج فارس را پرشکوه و با عظمت‌تر از سال‌های قبل برگزار کنیم تا فرهنگ شهادت و ایثارگری بیشتر از قبل در جامعه رواج یافته و نسل جوان با این فرهنگ مقدس بیشتر انس و الفت برقرار کنند.

وی در مورد برنامه‌های سالگرد شهدای خلیج فارس گفت: در روز سه‌شنبه ۱۶ مهرماه همزمان با سالگرد شهدای خلیج فارس، محل شهادت این قهرمانان در حوالی جزیره فارسی توسط یک فروند بالگرد و با حضور خانواده معظم شهدا گلباران می‌شود.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: مراسم سالگرد شهدای خلیج فارس به صورت متمرکز در مرکز استان در تاریخ ۱۷ مهرماه برگزار می‌شود.

نظر شما

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر