دست‌اندرکاران مراسم اربعین حرکتی بزرگ و بی نظیر را رقم زدند | ليمر
خلاصه

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور:

دست‌اندرکاران مراسم اربعین حرکتی بزرگ و بی نظیر را رقم زدند

لیمر: رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته برای برپایی پیاده‌روی عظیم اربعین، گفت: همه دست‌اندرکاران مراسم اربعین حرکتی بزرگ و بی نظیر را رقم زدند.

به گزارش لیمر نوشاد نوشادی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با تقدیر از از اقدام تحسین برانگیز و انقلابی مهدی ترابی بازیکن هیئتی و ارزشی باشگاه پرسپولیس تهران اظهار داشت: سلبریتی واقعی شما هستید که قدرشناس نظام، رهبری، خون شهدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی هستید.

وی اضافه کرد: ترابی با این اقدام انقلابی دل جامعه بزرگ هیئت‌های مذهبی کشور را شاد و دشمنان داخلی و خارجی و برخی سلبریتی نماهایی که با امکانات و ظرفیت های این نظام به نام و آوازه‌ای رسیدند و برخلاف منافع نظام و انقلاب گام برمی‌دارند را مایوس کرد.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور با تقدیر از ستاد مرکزی اربعین حسینی و ریاست سازمان تبلیغات اسلامی در برگزاری مراسم اربعین بیان کرد: بی‌شک نقش هیئت‌های مذهبی در اطلاع رسانی و ساماندهی و حضور مردمی در مراسم راهپیمایی عظیم اربعین حسینی بی‌بدیل و بی‌نظیر و برپایی مواکب اوج دلدادگی هیئت‌های مذهبی به ائمه اطهار علیهم السلام است.

وی تصریح کرد: علیرغم سانسور خبری این راهپیمایی عظیم در رسانه‌های غربی این حرکت بی‌نظیر تجلی همبستگی دینی و اتحاد مسلمین را به نمایش گذاشت. حضور عاشقان اهل‌بیت( ع) در سراسر جهان و در این تجلی گاه عشق، حصر رسانه‌ای، و نقشه‌های دشمنان دین و قرآن را شکسته و به هم ریخت.

نوشادی ادامه داد: حال و هوای وصف نشدنی در مسیر نجف تا کربلا و مسیر های پیاده روی، ایجاد موکب های پذیرایی توسط برادران عراقی و ایرانی در کنار هم نمایشگر فرهنگ والای خادمان حسینی در خیمه‌ها بود.

وی گفت: از ستاد مرکزی اربعین کشور، ریاست سازمان تبلیغات اسلامی و معاونین ایشان و دغدغه مندی و حضور در مرزهای چهارگانه ورودی کشور، ستاد بازسازی عتبات عالیات، رسانه ملی و اصحاب رسانه، از روسای شورای هیئت‌های مذهبی استان‌ها و شهرستان‌ها، مدیران و خادمین هیئت‌های مذهبی، مدیران و خادمین موکب‌ها و تک‌تک زائرین عزیز اباعبدالله الحسین(ع) که در این زمینه فعالیت‌های چشمگیری انجام داده اند قدردانی می‌کنیم.

نوشادی افزود: تلاش‌های برگزار کنندگان مراسم سخنرانی، روضه خوانی، محافل قرانی ومداحی در مساجد و حسینیه ها و هیئت‌های مذهبی و ایستگاه‌های صلواتی داخل کشور که به صورت کاملا مردمی و اعتقادی شبانه روزی از زائران اربعین حسینی در مسیرهای رفت و برگشت و جاده های مواصلاتی و مرزهای چهارگانه پذیرایی کردند قابل ستایش است.

وی با تقدیر از از تلاش‌های همه دستگاه‌های امنیتی به‌ویژه نیروی انتظامی که برای حفظ نظم و امنیت این مراسم جهادی و جهانی کار و فعالیت کردند افزود: هیئت‌های مذهبی بیش از پیش گوش به فرمان ولایت بوده و خواهد بود؛ ولایتی که تمام آزادمردان سایر کشورها و ملت‌ها به ویژه مسلمین جهان به آن چشم امید دارند.

نظر شما

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر