خلاصه

توهین وزیر نفت به استاندار بوشهر

لیمر: وزیر نفت جناب زنگنه در جلسه ای که در عسلویه انجام شد بعد از اینکه استاندار بوشهر از ایشان درخواست کرده بود که امکانات مختلفی مثل راه، آب شیرین کن و غیره را به استان اختصاص دهد ، وزیر نفت با قلدری تمام و با لحنی تند همراه با بی احترامی گفته بود این ها به ما چه ربطی دارد اصلا به وزارت نفت چه ربطی دارد که دنبال این موضوع ها بیفتد.

به گزارش لیمر: انگار اخبار توهین ها و رفتارهای ناشایست دولتی ها در سفر به عسلویه پایانی ندارد و هر روز پرده ای جدید از این توهین ها پشت سر هم به نمایش در می آید.

پس از آن که خبر برخورد فیزیکی محافظان معاون اول رییس جمهور با دختر خبرنگار بوشهری در رسانه ها منتشر شد با اعتراضات گسترده ای از سوی اهالی رسانه روبرو شد.

اما برخورد نامناسب با خبرنگاران در عسلویه تنها اقدامات و رفتار های توهین آمیزی نبود که توسط اطرافیان آقای رییس جمهور صورت گرفت بلکه در شورای اداری استان ، ترکان رییس مشاوران رییس جمهور با توهین به مسئولان استان گفته بود اگر بلد نیستید طرح توسعه و پیشرفت استان را بنویسید بروید آینده ی بوشهر را نقاشی کنید.

و بعد از طرح این موضوع در جلسه با استاندار توسط خبرنگار سپاس ، استاندار با رفتار جالب توجه سعی در توجیه رفتار ناشایست ترکان کرد و اظهار داشت که منظور ایشان توهین نبوده و این یک کار علمی است که قبل از طراحی باید نقشه ی آینده یک موضوع را کشید که این توجیه عذر بدتر از گناه بود اما به تازگی پرده ای جدیدی از این توهین ها برداشته شده است.

وزیر نفت جناب زنگنه در جلسه ای که در عسلویه انجام شد بعد از اینکه استاندار بوشهر از ایشان درخواست کرده بود که امکانات مختلفی مثل راه، آب شیرین کن و غیره را به استان اختصاص دهد ، وزیر نفت با قلدری تمام و با لحنی تند همراه با بی احترامی گفته بود این ها به ما چه ربطی دارد اصلا به وزارت نفت چه ربطی دارد که دنبال این موضوع ها بیفتد.

وزیر نفت که از درخواست استاندار برآشفته بود بعد از جلسه حتی حاضر نشده بود که در شورای اداری استان بوشهر نیز حاضر شود و گفته بود چه دلیلی دارد که من به بوشهر بیایم انگار نیاز ها و مشکلات مردم بوشهر برای ایشان اهمیت ندارد و تنها نفت و گاز بوشهر برای آقای وزیر مهم است./سپاس

۲ نظر

  1. نام خود را وارد كنيد...

    درود بر احمدی نژاد

  2. سلام بر شهامت شجاعت دلاوری با صلابتی احمدی نژاد
    اما اگر رسانه ای تر سو با شد این باعث ننگ یک ملت می باشد

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر