خلاصه

پریسا نوشادی ازعنوان قهرمانی خود دریازدهمین دوره رنکینگ پاکت بیلیارد بانوان کشوردفاع کرد

لیمر: ،پریسا نوشادی دریازدهمین دوره رنکینگ پاکت بیلیارد بانوان کشور توانست ازعنوان قهرمانی خود دفاع کند .

به گزارش لیمر:از سری مسابقات رنکینک پاکت بیلیارد (ناین بال) بانوان کشور که به میزبانی استان تهران  با حضور 27بازیکن از روز سه شنبه آغاز شد  عصرامروز (یکم آبان ) با قهرمانی پریسا نوشادی از استان بوشهر به پایان رسید .

پریسا نوشادی که در دهمین دوره رنکینگ پاکت بیلیارد توانسته بود مقام اول را کسب نماید این بارهم با غلبه برحریفان خود به همراه هانیه فلاح از مازندران به فینال مسابقات راه یابد و برای دومین بار متوالی عنوان نخست این مسابقات را کسب نماید .

هانیه فلاح هم با شکست (6-3) به کسب نائب قهرمانی این رقابتها رضایت داد و آیسان ملک آرا وبهشاد منصوری هم مشترکاٌ در جایگاه سوم این دوره از رقابتها قرار گرفتند .

شایان ذکر از برترینهای این دوره از رقابتها از سوی مسئولین برگزاری مسابقات وهیات استان تهران به همراه مریم اسدالهی نائب رئیس فدراسیون با اهدای جوایز تقدیر بعمل آمد .

نوشادی در تماس تلفنی با بیلیارد پرس ،سطح مسابقات و نیز سطح کیفی بازیکنان حاضر دراین رقابتها را مثبت ارزیابی کرد و گفت :16نفر وهمچنین 8نفری که برای دور نهایی صعود کردند از برترینهای این رشته هستند و از لحاظ تجربه وسطح بازی متمایز می باشند

وی درخصوص هانیه فلاح نائب قهرمان این دوره از مشابقات اظهار داشت : امتیاز رنکینگ ملاکی برسطح آمادگی هردوره از بازیکنان نیست و ایشان (فلاح )در این دوره بسیار آماده و رقیب خوبی برای بنده در بازی فینال بودند .

نوشادی از آقای خرمایی دبیر هیات بوشهر و نیز آقای فقیه رئیس هیات استان  بعنوان پشتیوانه های اصلی این رشته در استان بوشهر نام برد و نیز از آقایان بوستانی ،بهزادی و موسوی مدیر عامل شرکت نفت بعنوان اسپانسر اصلی حضور خود دراین رقابتها تقدیر وتشکر کرد.

۲ نظر

  1. آبپخش - بوشهر

    باسلام به بانو ورزشكار
    انشالله در ميادين بين المللي شاهد حضور شما باشيم

  2. آبپخش - بوشهر

    با سلام انشالله در ميادين بين المللي شاهد حضور شما باشيم

در تلگرام منتظر شما هستيم
کانل خبری لیمر